Červenec 2008

BabyFayce-photos 0.3

31. července 2008 v 20:00 | **eXpReSsO |  **<3°°SCENE°°<3**


RIHANNA: Odmítá se Fotit Nahá

31. července 2008 v 12:00 | **eXpReSsO |  °°>>NEWS<<°°
RIHANNA prohlásila, že se nikdy nebude fotit nahá. RIHANNA tvrdí, že není vůbec stxdlivá a nedělá jí problém se ukázat v trochu provokativnějším oblečku, ale nehá se fotit nejspíše nikdy nebude, její matka by jí pak prý přizabila.
"Máma by mě pravděpodobně zabila, když by zjistila, že jsem pózovala nahá. Když jsem natáčela scénu pro videoklip k skladbě Umbrella, ukázala jsem se ve videoklipu bez opblečení, ale ne proto, že by to bylo mojím cílem. Udělala jsem to proto, aby mě lidi měli rádi, aby klip dobře vypadal."

SAM SPARRO: "Jak jsem Napsal Black & Gold "

31. července 2008 v 9:00 | **eXpReSsO |  °°>>NEWS<<°°
"Roznášel jsem kapučína v kavárně v LA, a přitom vědel, že moje místo je na pódiu. V tomhle stavu jsem jednou v noci civěl do nebe, připadal si jako opuštěné smítko uprostřed vesmíru, dumal o jeho vzniku a existenci Boha, a pak během chvilky napsal text k Black and Gold. Zlato jsou hvězdy a černáprostor mezi nimi," prozradil zpěvák SAM SPARRO o vzniku novinkové skladby Black And Gold. Tato skladba mu obrátila život vzhůru nohama, na první poslech příjemný australan, který nejvíce boduje v britské hitparádě !


BabyFayce-photos 0.2

30. července 2008 v 20:00 | **eXpReSsO |  **<3°°SCENE°°<3**


LEONA LEWIS - " Nemám ráda Party, Alkohol ani Minisukně"

30. července 2008 v 12:00 | **eXpReSsO |  °°>>NEWS<<°°
" Nenosím krátké minisukně ani vulgární topy. Když chce někdo ukazovat jeho přednosti, je to jeho věc. Když mi bylo 18, ochutnala jsem Alcopop - aromatické drinky s trochou alkoholu a bylo to hnusný. Ochutnala jsem šampaňské, bylo odporné. Skuzila jsem i víno, nechutnalo mi. " Tvrdí autorka hitu Bleeding Love , LEONA LEWIS, která také tvrdí, že nemá ráda party, raději zůstane doma a bude sledovat televizi, nebo si zahraje videohry.

RIHANNA - " Britská hudební scéna ? Vládce světa !"

30. července 2008 v 9:00 | **eXpReSsO |  °°>>NEWS<<°°
"Myslím si, že britská hudební scéna sa stane vládcem na celým světě. Velmi ráda by jsem pracovala s Markom Ronsonem, je úžasný. Duffy mám také rada, je nádherná a její hudba je také skvělá. Mám též rada Estelle, má neuvěřitelný hlas."


BabyFayce-photos 0.1

29. července 2008 v 20:00 | **eXpReSsO |  **<3°°SCENE°°<3**


FLO RIDA - Rozhovor 'V čem Spočívá úspěch Singlu Low ?'

29. července 2008 v 12:00 | **eXpReSsO |  °°>>NEWS<<°°
Rapper FLO RIDA poskytl krátký rozhovor, kde se vyjadařuje k velkému úspěchu singlu Low. Přecijenom, je to skoro ten největší hit minulého roku nejen v USA. Tento rozhovor najdete jenom na HOTNEWZ tak ať vám neunikne.

MADONNA - Rozhovor 'Lidé nemají ne zvyku, řikat mi NE'

29. července 2008 v 9:00 | **eXpReSsO |  °°>>NEWS<<°°
MADONNA poskytla rozhovor, ve kterém se dozvíte jak to je vlastně s novou deskou HardCandy a co je úkolem singlu 4 minutes. MADONNA se zpovídá, že se naučila hodně nových věcí a spolupráce s JUTINEM a TIMBALANDEM jí stála za to. Tak neváhejte a přečtěte si její nový rozhovor.
  • Vedle hudby máš hodně co dočínění třeba s filmem a řadou dalších věcí. Zůstává pro tebe hudba pořád tím základem tvůrčí existence, kolem kterého se točí zbytek ?
Madonna : První uměleckou formou, kterou jsem se vyjadřovala, byl tanec. A ten je na hudbu bytostně napojen. Takže psaní písniček, zpěv a koncerování pro mě byla přirozená nástavba k tanci. A i když se někdy nachomýtnu k práci třeba na filmu, vždycky nad ním přemýslím jako muzikant. Přemítám, jaká hudba by měla doprovázet kterou scénu a tak. Hudba mě v tomdle ohledu velice inspiruje. Takže pořád tio cítím tak, že hudba je základním článkem mojí kreativity, ať už se zrovna pohybuju v jakékoliv oblasti.
  • Dovedeš si představit, že bys delší dobu pracovala na něčem, co by s hudbou nijak nesouviselo ?
Madonna : Ne, to ne. Vždycky budu dělat hudbu. Vnímám to tak, že hudba promlouvá k lidem jako žádná jiná umělecká forma a díky tomu je to ta úplně nepřístupnější forma umění. Svým způsobem se dá říct, že hudba byla a zůstává mojí první láskou (smích).


Anita K.-photoshoot 0.2

28. července 2008 v 20:00 | **eXpReSsO |  **<3°°SCENE°°<3**
Zdroj:www

TIMBALAND - Rozhovor 'Co nenávidím na Hvězdách'

28. července 2008 v 12:00 | **eXpReSsO |  °°>>NEWS<<°°
  • Timbo, jsi producentem superhvězd, ale dokážeš si ještě vzpomenout, jak sis vydělalsvoje první peníze ?
TIMBALAND : Dokonce velmi dobře ! Jako teenager jsem stál u pokladny v jednom supermarketu a balil zákazníkům nákupy. Byla to šílená nuda ! Potom jsem si vydělával jako sběrač jahod. A to mě taky nijak neuspokojvalo. Ale tyhle džoby mě přesto něčemu naučily. Dodnes mi připomínají, že se člověk musí chovat ke všem lidem stejně, ať to jsou celebrity nebo ne.
  • Dneska hvězdy doslova žebrají o tvoje songy, protože jsou téměř zaručenými hity ! Jak to děláš ?
TIMBALAND : K tomuhle postavení jsem se propracovával dlouhá léta. Proto mi dnes není není nepřijemné, když na mě v mém studiu musí superhvězda jako 50 Cent pár hodin počkat. Chovám se ke všem úplně stejně - zpěváci se potom musí rozhodnut, zda se s tím vyrovnají nebo ne. Ale zdá se, že momentálně s tím nemá nikdo problém ! Na těch takzvaných hvězdách mimořádně nenávidím jedno : když vyžadují nějaká privilegia. Potom si u mě počkají ještě o něco déle.. (úsměv).

SERJ TANKIAN - Rozhovor 'Trendy mě nikdy Nezajímaly'

28. července 2008 v 9:00 | **eXpReSsO |  °°>>NEWS<<°°
V červnu jste koncertoval v České republice, jejíž prezident je znám jako jeden z největších odpůrců problému globálních změn klimatu. O vás je známo, že se mimo jinézabýváte i touto problematikou. Sledujete názory Václava Klause? Popravdě řečeno nejsem s názory vašeho prezidenta obeznámen, ani nevím, jak moc si (ne)uvědomuje problém globálních změn klimatu. Pokud má ale nějaké pochybnosti, měl by si přečíst knihu britského klimatologa Jamese Lovelocka Revenge Of Gaia. Potom mu to do sebe zapadne.
Popravdě řečeno nejsem s názory vašeho prezidenta obeznámen, ani nevím, jak moc si (ne)uvědomuje problém globálních změn klimatu. Pokud má ale nějaké pochybnosti, měl by si přečíst knihu britského klimatologa Jamese Lovelocka Revenge Of Gaia. Potom mu to do sebe zapadne.
S Tomem Morellem z Rage Against The Machine jste založil projekt Sky Is Over. V tuhle chvíli funguje web jako rozcestník na všechny důležité stránky ohledně životního prostředí a politiky. Máte s tím nějaké další záměry, nechcete z toho vybudovat třeba jakýsi "ekologicko-politický" portál?
Je to možné, ještě uvidíme. S Tomem jsme už v roce 2001 spustili projekt Axis Of Justice, s nímž jsme se rozhodli poukazovat na věci, které by měly být řešeny. Jde nám o otázky nezaměstnanosti, družstevního hospodářství, o to, aby lidé bez domova měli co jíst, aby byla uznána arménská genocida, upozornění na článek 301 turecké ústavy, který de facto zabraňuje svobodě slova... Sdělení Axis Of Justice je jasné - každý boj za právo má smysl!


SUPPORT LESBIENS: Nové Album 'Lick It' Představí V Září

27. července 2008 v 20:00 | **eXpReSsO |  °°>>NEWS<<°°
SUPPORT LESBIENS, kteří vypustili do rádií singl Máj, což je vlastně zhudebněná báseň odKarla Hynka Máchy, se vyjádřili k jejich dalšímu albu. Vyjde 8.září pod zvláštním názvem Lick it. S novou deskou možná udělají další krok dopředu, nejenom že zhudebnili báseň znémou již několik let, ale nová deska má mít o něco jinačí zvuk. Deska bude prý tvrdší a ve skladbách budou zaznamenány živé bicí. I díky živým bubnům bude nová deska o trochu tvrdší, ale to jsou koneckonců i naše koncerty. Rozhodně nejde o žádnou dramatickou změnu. Myslím, že se nové skladby povedly, a těšíme se, až je předvedeme i na živo," řekl Kryštof Michal, frontman kapely SUPPORT LESBIENS. O bicí se tentokrát postaral Svatopluk Čech, což je od loňského roku nový opět stály člen skupiny. Na desce najdete 11 nových skladeb, o texty se postaral sám Kryštof."Texty opět reflektují to, co žijeme a prožíváme. Pokud bychom pro ně hledali společný jmenovatel, byly by to, zjednodušeně řečeno, složitosti lidských vztahů." . Krom 11-ti nových nahrávek najdete na albu také remix bývalého singlu Sweet Little Something a samozřejmě ukázku písňě Máj, titulní píseň k českému filmu Máj, který se do kin dostane 21.srpna."Ačkoliv naše hudba v minulosti ve filmu už zazněla (např. posledně v Románu pro ženy), šlo o skladby, které byly do daného snímku vybrány z našeho již stávajícího repertoáru. Hudbu k filmu jsme komponovali prvně, navíc zhudebnit původní Máchovy verše, to byla opravdová výzva…Zařazení této ukázky na naši novou desku je takovým malým dárkem pro naše fanoušky. Chceme jim dát možnost seznámit se s hudbou, které jsme se věnovali první tři měsíce tohoto roku a kde nás mají možnost slyšet v opravdu ojedinělé podobě,"´řekl nazávěr Kryštof. Více se dočtete v novém čísle 9/08 časopisu Report.
TADY si můžete novinku Máj poslechnout, zároveň tam najdete i text písňě.

BILLY TALENT: Rozovor 'Máme Hotovou Více než Polovinu 3. Desky'

27. července 2008 v 12:00 | **eXpReSsO |  °°>>NEWS<<°°
V pondělí 23. června se v Česku ukázaly opět BILLY TALENT, tentokrát jako žádní předskokani, ale v rámci jejich turné. Server ipunk vám přináší exkluzivní rozhovor s bubeníkem kapely Aaaronem Solowoniukem, který vám prozradí i pár informací o 3.desce a také třeba to, co dělají ve volném čase. Předskokanem jejich koncertu byli ANTI-FLAG.
Právě v tuhle chvíli je v Kanadě asi půl druhé odpoledne a ty děláš rozhovory s českými novináři, jak tedy vypadá takový obvyklý den člena jedné z největších kanadských kapel, když zrovna není na turné?
Upřímně? Dnes jsem se odhodlal k troše zahrádkaření. Kácel jsem nějaké křoví a teď se snažím zjistit, jak udělat holandskou majonézu. Moje žena má zítra narozeniny, takže se snažím připravit nějakou dobrou snídani. Prostě si užívám pohody, relaxuju. Včera jsme trochu ve studiu pracovali na našich nových skladbách a dnes jsem jenom pracoval na zahradě, když bylo venku hezky.

Váš první koncert v České republice jste odehráli s My Chemical Romance přibližně před rokem, zanechal ve vás nějaké vzpomínky?
Jasně, byla to skvělá show, protože jsme tehdy neměli vůbec hrát. Měli jsme několik vystoupení v Německu a oni se zeptali, jestli chceme hrát. Řekli jsme, že určitě, takže jsme se přidali. Bylo to hodně velké místo, velká hokejová aréna a vzpomínám si, že jsme neměli moc času, takže jsme se jenom trochu prošli odpoledne, ale neměli jsme popravdě možnost vidět něco víc z Prahy. Snad budeme mít tentokrát šanci prohlédnout si ji víc. Většinou přijíždíme okolo deseti hodin dopoledne nebo kolem oběda, takže budu připraven vyrazit na obchůzku.

VICTORIA: Rozhovor 'Kluk, co napsal můj singl, Dělal pro BRITNEY SPEARS'

27. července 2008 v 9:00 | **eXpReSsO |  °°>>NEWS<<°°
'Naše' obrovská hvězda R&B, která má velké tendence uspět a prorazit v zahraničí je rozhodně zpěvačka VICTORIA. Pro tento rok si připravila své druhé album, které pojmnenovala Velvet a už je volně k dostání na českých obchodech. VICTORTIA prozradila že na desce pracovala sproducenty ze Švédska, Dánska a Anglie a krom tří skladeb si celou desku produkovala sama. Český talent, to je VICTORIA ! Velmi zajímavý rozhovor, kde prozradila, jak se píše třeba taková skladba.
Co se změnilo od tvého debutu? Přinesl dva singly - Cry a Hotel California, ale pak o tobě nebylo slyšet.
Victoria : Já jsem od té první desky čekala až moc. Měla jsem tam dobré písničky a myslím, že se mi dařilo zpívat to, co jsem chtěla, ale ve srovnání se zahraniční produkcí to bylo málo. Velvet srovnatelný je. Pro mě bylo nejdůležitější ujasnit si podstatnou osobní věc. Já teď vidím Českou republiku jako svůj domov. Žiju tady už deset let, mám tu rodinu, přátele, přítele. Už jsem Češka.
  • A Z Hlediska hudby ?
Victoria : Pracovala jsem po celý rok 2007 na nový desce. Chtěla jsem ji vydat ještě ke konci roku, ale nic z toho, co jsme udělali, nebylo na singl. Pořád jsem jezdila za svými producenty do Dánska, Švédska a Anglie a pořád jsme něco natáčeli. Udělala jsem pro Velvet více než dvacet písní. Už jsem z toho byla zoufalá. Až v lednu se objevilo něco, co by mohlo mít úspěch. Boneshakin Hot. Byla to poslední skladba, kterou jsme nahráli.