Srpen 2008

Theme 2 //School//

31. srpna 2008 v 11:47 ♥Objázky♥
Téma : //School//
POčet : 10
ZdrojíQ : lucinkyyyy.blog.cz

Theme 1 //crown//

31. srpna 2008 v 11:46 | **eXpReSsO |  ♥Objázky♥
ZdrojíQ : dolce-girl.blog.cz

I Lááf Fashion <3

31. srpna 2008 v 11:43 | **eXpReSsO |  ♥Objázky♥

Citátky s překladem

31. srpna 2008 v 11:21 | **eXpReSsO |  citátky
klaarci.blog.cz
Behind every beatiful thing there is some thing of pain
/Za každou krásnou věc,je nějaký druh bolesti/
Wish i was invisible,as your make me feel
/přála bych si být neviditelná,jak se kvůli tobě cítím/

KANYE WEST: Pravděpodobně Vystoupí v České Republice

30. srpna 2008 v 11:02 | **eXpReSsO |  °°>>NEWS<<°°
Česko čeká další zásadní událost, sice ještě stále není nic potvrzené, ale jestli přijede i KANYE, tak to bude událost ! Rapper a producent v jednom, KANYE WEST se možná představí i České republice, Glow In The Dark Tour USA pěkne zamávalo. Nic není oficiálně potvrzené, ale velký Den D by mohl nastat 25.listopadu v T-Mobile Aréně. Navíc, nevystoupí jenom v Česku, ale i na Slovensku a představí nejenom hity z poslední desky Graduation. Pokud se tak stane, že KANYE skutečně přiletí, bude to asi nejzásadnější hip hopové vystoupení v letošním roce, KANYE prostě teďka "letí" a jeho muzika má co dočinění s tím nejaktuálněším a nejmodernějším hip hopem. Na Prahu si brousí zuby I SNOOP DOGG, ten přijede ale oficiálně a mnohem dříve !
Ze zmiňované desky Graduation nedávno představil snad už poslední videoklip :

Mixík

30. srpna 2008 v 10:47 | **eXpReSsO |  Pixelky <3

.kisses...............LOL.gif LOL image by LoveEmmalina.........icon_42.gif image by Salisko.....Photobucket - Video and Image Hosting......Photobucket - Video and Image Hosting......icon_45.gif image by Salisko.........Photobucket - Video and Image Hosting...loveyouuu.diamant.fnuuuciq.bee.koruna.sakra...................icon_45.gif image by Salisko....1af.gif image by Salisko.i_0714.gif image by Salisko

*man*.fotbal.muchomůrka.bubcz.PC.Tkanička.star.01.


hudební pixelky for you!!

30. srpna 2008 v 10:45 | **eXpReSsO |  Pixelky <3

music2-1.gif -b3582c7c.gif- music.gif - music7.gifmusic8.gifPhotobucket - Video and Image Hosting -music4.gif-music3.gif- music6543.gif - Obrázok “http://i170.photobucket.com/albums/u270/princesslubber/th_Pixels.gif” sa nedá zobraziť, pretože obsahuje chyby.

music mini camera movie music Pink pixelsLargeiPod Pixel


Úža i-podííky

30. srpna 2008 v 10:43 | **eXpReSsO |  Pixelky <3

T.I.: Zasloužil se O Rekord se Singlem 'Whatever You Like'

30. srpna 2008 v 10:42 | **eXpReSsO |  °°>>NEWS<<°°
Rapper T.I. začíná silně bodovat s novinkou Whatever You Like. V TOMTO článku jsme se o velkém postupu zmiňovali, teď dodáváme, že se jedná o nejrychlejší postup směrem vzhůru v historii americké hitparády. ¨
Novinka postoupila o 71.míst nahoru na 1.místo, tím překonala rekord singlu Makes Me Wonder od MAROON 5, který postoupili z 64.místa na 1.místo. Singl Whatever You Like je v hitparádě teprve třetím týdnem. Album Paper Trail rappera T.I. vychází 30.září.

Trička No.2

30. srpna 2008 v 10:42 | **eXpReSsO |  >>FasHiOn<<
ASH

AC/DC: Poslechněte si Žhavou Novinku 'Rock'N'Roll Train'

30. srpna 2008 v 10:39 | **eXpReSsO |  >>Hot New SIngles<<
Nová skladba po dlouhých osmi letech je tu ! Před časem jsme informovali, že novinka se budejmenovat Runaway Train, nakonec se jmenuje Rock N Roll Trail. Novinka měla právě premiéru ve světových rádiích, včetně jejich webové stránky, kde si můžete jejich novinku poslechnout. Nezapomeňte, že nové album Black Ice najdete v obchodech už 20.října 2008. Video bude mít premiéru v průběhu září.
Stačí najet na http://www.acdc.com/acdc101/ a skladba začně automatický hrát., Nahoře se odpočítává čas do vydání nového alba, už jen něco přes 50 dní !
Tento týden odpremiérovala novou skladbu i metalová METALLICA. Novinka The Day That Never Comes je již na internetu a kdo jí ještě neslyšel, má právě možnost ! Album Death Magnetic vychází 12.září 2008.
Dva velké rockové comebacky rocku se právě uskutečnili, v rukávu je ale další, QUEEN. Sledujte novinky o skupině, ZDE. Prvním singlem bude skladba C-lebrity.

DIDO: Nové Album 'Safe Trip Home' Vyjde 4.Listopadu 2008

30. srpna 2008 v 10:38 | **eXpReSsO |  °°>>NEWS<<°°
Britský zpěvačka a tehdejší objev DIDO se pomalu, ale jistě začíná stavit opět na nohy.
Do kupy dává novou placku, která finišuje a vyjde ještě do konce. I když je do vydání ještě dost času, album už má název, bude se jmenovat Safe Trip Home a vyjde těsmě před Vánocemi, 4.listopadu 2008.
Album se nahrávalo v Londýně a Los Angeles a spoluproducentem je Jon Brion, který dělal pro např. KANYE WESTa. Od pátka, 22.srpna 2008 můžete stahovat na oficiálních stránkách zpěvačky novinku Look No Further, jako taková malá upoutávka nejenom na zapomenutou zpěvačku, ale i na nové album. Tento singl se objeví zároveň s pilotním singlem Don't Believe In Love se objeví na dvouch fyzických a digitálních formátech ještě před vydáním alba.
Nové album bude již třetím v pořadí a bude se pokoušet překonat úspěch desek předešlých a to bude stát sakra hodně práce a usílí, protože čísla prodeje předešlých desek jsou k neuvěření, oboje se blížili k hranicím 10-ti milionům !
Dodejme ještě, že novinka Like No Further je ke stažení limitovaná !

VERONA: Opět Slaví Úspěchy V Zahraničí, Tentokrát v Bulharsku

29. srpna 2008 v 11:38 | **eXpReSsO |  °°>>NEWS<<°°
VERONA opět začíná bodovat v zahraničních hitparádách. Už s předešlým hitem You Gotta MoveOn to dotáhli daleko, získali medajlovou pozici v Maďarsku, hráli se v Polsku, Rumunsku ... Teď přišel na řadu další hit, Stay With Me a ten pro změnu boduje v Bulharsku a to na 6.místě. Je skvělé, že se česká muzika konečně dostala za naše hranice, které je opravdu těžké překročit, ale s angličtinou jde všechno lépe :) Je radost sledovat úspěchy skupiny, JEN TAK DÁL !
Navíc novinku Stay With Me si můžete stáhnout zcela zadarmo na jejich webu, tak kdo jí ještě nemá, stahujte !

JORDIN SPARKS: Plánuje Duet s Britkou LEONOU LEWIS

29. srpna 2008 v 11:38 | **eXpReSsO |  °°>>NEWS<<°°
Zatímco hitparády stále drtí hit No Air, JORDIN SPARKS, která má hit na svědomí by rádaskočila na další spolupráci. Tentokrát to nebude zpěvák, ale zpěvačka a tou zpěvačkou je vítězka britského X-Factoru LEONA LEWIS. Holky sice spolu dlouhou dobu soupěřili v americké hitparádě BILLBOARD HOT 100, vítězkou se nakonec stala LEONA, která si s hitem Bleeding Love vybojovala číslo jedna. I přesto chce JORDIN spolupráci. " Já jsem potkala Leonu hned poté, co zvítězila X Factor. Byli jsme ve stejném nahrávacím studiu ve USA. Bylo to super, protože jsme obě chápali, čím si ten druhý prochází a tak mezi námi vzniklo pouto. Jsem opravdu za ní hrdá a šťastná - i když hit Bleeding Love držel No Air pod číslem jedna. " " Neviděla jsem jí měsíce, ale možná, že bychom mohli udělat něco v jeden den. Je spousta lidí, se kterými bych ráda spolupracovala a ona je jedním z nich. " Co k tomu dodat, snad jen, že se duet skutečně uskuteční !

JÍŘÍ ZONYGA: Vítěz X Factoru Dokončuje Své První Album

29. srpna 2008 v 11:37 | **eXpReSsO |  °°>>NEWS<<°°
JIŘÍ ZONYGA, vítěz první řady úspěšné řady X-Factoru finišuje první album. Těžko říct, zda budemít stejný úspěch, jako tehdejší vítězka 1.řady Superstar, ANETA LANGEROVÁ. ANETA je totiž jediná z těch řady hvězd, která má zaručený úspěch a to se vším co vydá. Možná to bude tím. že to je skutečně 1.Superstar a proto bude hodně zajímavé, sledovat úspěchy a neúspěchy vítěze 1.řady X-Factoru. Příklad neúspěchu dokonale vystihuje ZBYNĚK DRDA, který se objevuje velmi řasto v Levných Knihách se svým 1.CD za směšnou částku 50 kurun. ZONYGA právě sedí v pražském studiu s producenty Michalem Dvořákem a Jiřím Janouchem a dokončují jeho první novinku. Na albu najdete celkem 11 skladeb a část by měla být i autorská. Potvrzené skladby jsou např: Bůh s Tebou Ameriko, Husličky, nebo Můj Koníčku. Těžko říct, zda ZONYGA přinese české pop music posilu, ale to se dozvíme už zanedlouho, v září totiž vyjde jeho 1.album. A pokud se ptáte jaký to bude styl, tak to vám zatím říct nemůžeme, ale vzhledem k jeho oblibě rocku, by se měl pochybovat i nadále v rockové muzice.

Keksííky a podobně

28. srpna 2008 v 22:14 | **eXpReSsO |  Pixelky <3

Hezu piXííís

28. srpna 2008 v 22:10 | **eXpReSsO |  Pixelky <3
mini mix heart-3.gif heart image by Enidtaglass.gif image by Enidtafood.gif food image by Enidtafolder_open.gif image by Enidtafloppydisc.gif image by Enidtadrink.gif image by Enidtadelete.gif image by Enidtacheck.gif image by Enidtacellphone.gif image by Enidtacamera.gif camera image by Enidtabug.gif image by Enidtaanimal.gif animal image by Enidtabook.gif image by Enidtaaim.gif aim image by EnidtaPhotobucket - Video and Image HostingPhotobucket - Video and Image HostingPhotobucket - Video and Image HostingPhotobucket - Video and Image HostingPhotobucket - Video and Image HostingPhotobucket - Video and Image HostingPhotobucket - Video and Image HostingPhotobucket - Video and Image HostingPhotobucket - Video and Image HostingPhotobucket - Video and Image HostingPhotobucket - Video and Image HostingPhotobucket - Video and Image HostingPhotobucket - Video and Image HostingPhotobucket - Video and Image HostingPhotobucket - Video and Image HostingPhotobucket - Video and Image HostingPhotobucket - Video and Image HostingPhotobucket - Video and Image HostingPhotobucket - Video and Image HostingPhotobucket - Video and Image HostingPhotobucket - Video and Image HostingPhotobucket - Video and Image HostingPhotobucket - Video and Image HostingPhotobucket - Video and Image HostingPhotobucket - Video and Image HostingPhotobucket - Video and Image HostingPhotobucket - Video and Image HostingPhotobucket - Video and Image HostingPhotobucket - Video and Image Hosting


KATE RYAN: Potěší Speciálním Novým Albem, Sledujte Nový Singl 'I Surrender'

28. srpna 2008 v 21:55 | **eXpReSsO |  >>Hot New SIngles<<
Belgičanka KATE RYAN se konečně odhodlala dostat nějaký ten nový materiál i do Čech. KATE moc dobře ví, kde úspěch má, Čechy jsou zrovna jednou ze zemí, kde slaví největší úspěchy, tudíž přichystala takové malé překvapení. KATE RYAN vydala nedávno nové album Free, ovšem vyšlo jen v pár zemích a zcela překvapivě v Česku ne. Na albu jsou její známé hity Voyage Voyage, L.I.L.Y. a nebo právě Elle Elle L'a, tedy diskotékový hit, který se prokousal i k nám od Čech.
Tohoto albumu se v Čech asi nedočkáme, ale dočkáme se možná něčeho lepšího, a to výběrového albumu, který vyjde pouze v Čechách a na Slovensku. Výběrové album se bude jmenovat Essential a bude obsahovat všechyn její hity. Album bude možné zakoupit už začátkem září.
Další dobrou zprávou je, že KATE posílá další singl, I Surrender. Ten na výběrovém albu sice nenajdete, ale na albu Free je. Můžete si ho právě poslechnout :

T.I.: Zaznamenal Raketový Postup ze 71. na 1. Místo Americké Hitparády

28. srpna 2008 v 21:50 | **eXpReSsO |  °°>>NEWS<<°°
Americká hitparáda BILLBOARD HOT 100 má po dvou týdnech nového vítěze. Hit Disturbia od RIHANNY je sice hit slušný, ale bude se muset spokojit s místem druhým. Na 1.místo přímo raketovým postupem postoupil americký rapper T.I. Jeho nový Hit Whatever You Like, tedy pilotní singl z nového alba Paper Trail postupuje ze 71.místa rovnou na zlatou jedničku hitparády. Postup o 71 míst nahoru je opravdu nevídaný, až neuvěřitelný. Možná, že śe bude jednat i o rekord, to ukážou statistiky časem. Hlavní je, že novinka Whatever You Like má už vynikající video, tudíž se na něj můžete podívat.
K dalším umístěním: RIHANNA získala místo druhé, CHRIS BROWN s hitem Forever je na trojce, 4.místo patří KATY PERRY a nenápadně nahoru sew na 5.místo sune KARDINAL OFFISHALL, který sice putuje směrem k vrcholu pomalu, ale jistě. NE-YO s hitem Closer je na 8.místě a pozor na 9.místo poskočila P!NK s novým hitem So What. V TOP 50 se jako novinka objevuje např. METALLICA s novým hitem The Day That Never Comes na 31.místě a ačkoli KATY PERRY jeden hit v hitparádě má, teď se tam sune další, novinka Hot N Cold je aktuálně na 48.místě.