Září 2008

BRITNEY SPEARS: Fotografie z Nového Klipu 'Womanizer'

28. září 2008 v 12:03 | **LaDy°°FrOm°°eXpReSsO** |  °°>>NEWS<<°°
Premiéra nového singlu Womaziner od BRITNEY SPEARS sice neproběhla 22.září, tak jak se plánovalo, ale vyjde rozhodně co neviděta to 29.září 2008. O týden se to posunulo zřejmě kvůli tomu, že BRITNEY chtěla text na poslední chvíli změnit a celkově píseň doladit.Do rádií se vtrhne už za ani ne za týden snad největší comeback za posledních pár let. Jasně, BRITNEY si sice vrátila, ale všichni víme jak to dopadlo, zas tak slavný a úspěšný to rozhodně nebylo. BRITNEY chce víc, GIMME MORE !Video je již také na cestě. Není se čemu divit, nové album Circus vyjde už 2. prosince. Video režíroval JOSEPH KAHN, který se prostaral v minulosti o její video k singlům Toxic, či Stronger.

BRITNEY SPEARS: Womanizer [New Single]

28. září 2008 v 12:02 | **LaDy°°FrOm°°eXpReSsO** |  >>Hot New SIngles<<
A je to tady. Premiéra nového singlu BRITNEY SPEARS, Womanizer. Nezapomeňte, že album se dostane do prodeje už 2. prosince.

Takto vypadá oficiální cover nového singlu :Docela by mě zajímal a určitě nejenom mě vás názor, tak pište, co řikáte na comebackový singl. Určitě to není na jeden poslech, ale myslíte, že s tímdle dosáhne úspěch jako v 90.letech, jak BRITNEY předpokládá ? Hit to bude každopádně !

FERGIE & WILL I.AM: Nahráli Charitativní Píseň 'In My Name'

28. září 2008 v 11:59 | **LaDy°°FrOm°°eXpReSsO** |  °°>>NEWS<<°°
THE BLACK EYED PEAS se nám pomalu ale jistě začínávají dávat opět do kupy. Album nepřijdeletos, ale příští rok s tím počítekjte téměř 100%. V roce 2009 vyjde možná i další sólové album zpěvačky FERGIE, a pozor i zpěváka TABO.Pro tentokrát nám bude muset stačit duet poloviny skupiny, tedy dvou členů. FERGIE a WILL I AM. Jejich společná píseň se jmenuje In My Name a bude sloužit jako hymna pro charitativní Global Call to Action Against Poverty. " Politici v roce 2000 slíbili, že do patnácti let sníží chudobu o polovinu. Tuto záruku budou moci už zanedlouho dokázat." tvrdí WILL.I.AM. Krom BLACK EYED PEAS podpoří chritativní akci i další interpreti : JOHN LEGEND, SCARLETT JOHANSSON, nebo KRISTIN DAVIS.
EXKLUZIVNÍ NOVINKU si můžete poslechnout na následujícím odkazu:FERGIE Feat. WILL I.AM: In My Name 2008 (Listen)

MARPO: Stane se Novým Členem České kapely CHINASKI, Neuvěřitelné !

28. září 2008 v 11:57 | **LaDy°°FrOm°°eXpReSsO** |  °°>>NEWS<<°°
MARPO a CHINASKI ? To Opravdu nejde dohromady, každopádně zdroje mluví jasně, MARPO nastoupí do kapely CHINASKI místo zesnulého bubeníka, který zemřel při tragické nehodě.
Mělo by se jednat skutečně o oficiální zprávu, byla tak totiž uvedeno v 1. rozhovoru pro tragické nehodě Pavla Grohmana. Nevím, jestli fanoušci této kapely budou rádi, že MARPO bude rappovat a bubnovat v kapele. Nadruhou stranu, ani fanoušci rappera nebudou rádi, že se hrne do komerční skupiny. Pro ně může být ale uspokojující, že MARPO holdá pokračovat jak ve své sólové kariéře, tak bohužel i s CHINASKI. I přesto se mi tomu nechce moc věřit, raději si počkáme na vyjádření kapely, nebo rappera.
Tato kombinace zkrátka moc nevoní a mám strach, aby to kapelu nepotopilo úplně, protože MARPO zrovna moc oblíbený rapper rozhodně není a navíc k takové kapele moc nepasuje.

D.O.E.: Stahujte: 'Timbaland Presents: The Fall of John D.O.E, The Rise of D.O.E.'

28. září 2008 v 11:56 | **LaDy°°FrOm°°eXpReSsO** |  °°>>NEWS<<°°
Pamatujete na velký hit THEY WAY I ARE od TIMBALANDa ? Já myslím, že určitě ano ! Pokud jste sledovali hitparády, určitě ste si všimli, že na tomto singlu hostuje nejenom KERI HILSON, ale i rapper, který si řiká D.O.E. a právě ten má teď první materiál, který umístil na jeden mixtape !
Jelikož D.O.E. není nijak zvlášť známý, udělal jednu suprovou věc. Dal svůj 1. mixtape na web volně ke stažení. Je to prý šance, jak se dostat k posluchačům. Tak neváhejte a stahujte jeho první mixtape! Je totiž téměř jasné, že v tom má ruce opět TIMBALAND.Mixtape se jmenuje Timbaland Presents: The Fall of John D.O.E the Rise of D.O.E.Pod pojmem Mixtape lze označit materiál, který dávají interpreti většinou volně ke stažení, tudíž to není album jako takové, které bychom si mohli běžně koupit v obchodech.
Na 1.album rappera se stále čeká, vyjít by mělo na přelomu roku 2008/2009.Mixtape je ke stažení na: www.itsdoe.com . Jen co "vlezete" na web, vybafne na vás pecka Coming Down. Todle musíte slyšet !

CHRISTINA AGUILERA: A Decade Of Hits: Keeps Gettin' Better [Cover]

21. září 2008 v 17:30 | **LaDy°°FrOm°°eXpReSsO** |  °°>>NEWS<<°°
Právě se koukáte na cover desky A Decade Of Hits: Keeps Gettin' Better, což je album s největšími hity od CHRISTINY AGUILERY, které vychází 7.listopadu. CD bude obsahovat 10 hitů + 2 nové skladby (mezi nimi je i novinka Keeps Gettin' Better). Zde je celý oficiální tracklist:
01. Genie In A Bottle (New Version)
02. What A Girl Wants
03. Come On Over Baby (All I Want Is You)
04. Lady Marmalade (New Version)
05. Dirrty (featuring Redman)
06. Beautiful (New Version)
07. Fighter
08. Ain't No Other Man
09. Hurt
10. Candyman
11. Keeps Gettin' Better
12. Dynamite
..myslím,že to bude booombová placka!!Hnedka budu Downloadovat!! =0*

P!NK: Poprvé Za Kariéru dobila Americký Žebříček, 'So What' hits NUMBER ONE !

21. září 2008 v 17:27 | **LaDy°°FrOm°°eXpReSsO** |  °°>>NEWS<<°°
So, so What ? I'm Still a Rock Star ..asi nějak takto zpívá P!NK v její novince So What, která začíná dělat pěkný bordel v hitparádách. Pár týdnů na vrcholu amerického žebříčku BILLBOARD HOT 100 si pobyl T.I. s novinkou a zároveň 1. singlem Whatever You Like z nového alba Paper Trail, ovšem to už je minulost, pro rappera zbyla dvojka. Novým číslem jedna s přehledem vyhrává P!NK, která si odnáší poprvé v životě zlato z amerického žebříku BILLBOARD HOT 100. Hit So What dobil již i Kanadu. Její žhavá novinka So What se dostala do rádií a hitparád tak rychle, jako tomu moc často nebývá, u nás v Česku to je zatím 30.místo. Gratulujeme !
Nezapomeňte, že nová deska P!NK, nazvaná Funhouse vychází už 28.října 2008.
Jak vypadá aktuální TOP 10 Ameriky ?
1. P!NK - So What
2. T.I. - Whatever You Like
3. RIHANNA - Disturbia
4. M.I.A. - Paper Plains
5. JAY-Z Feat. T.I. & KANYE WEST & LIL'WAYNE - Swagga Like Us
6. CHRIS BROWN - Forever
7. NE-YO - Closer
8. T-PAIN Feat. LIL'WAYNE - Can't Believe It
9. ESTELLE & KANYE WEST - American Boy
10. LIL' WAYNE Feat. T-PAIN - Got Money
V TOP 10 je interpret LIL'WAYNE hned 3x, zatímco nejvyšší novinka je od rappera JAY-Z, na 5.místě startuje pilotní singl z jeho nového alba, které vychází v prosinci.

P!NK: Funhouse [Promo Photos]

21. září 2008 v 17:26 | **LaDy°°FrOm°°eXpReSsO** |  °°>>NEWS<<°°
A P!NK ještě jednou. Tentokrát nové fotografie pro nové album, promo Funhouse 2008 ! Funhouse je název nového alba, které vyjde už 28.října 2008 !
Pro zvětšení klikněte

CHRIS BROWN: Pustil se Do Natáčení Nového Videa 'Superhuman'

21. září 2008 v 17:25 | **LaDy°°FrOm°°eXpReSsO** |  °°>>NEWS<<°°
Právě se objevila fotografie z nového videoklipu Superhuman od CHRIS BROWNa. Jak jsme již před časem informovali, skladba Superhuman, kde se mimochodem objevuje i KERI HILSON, bude dalším singlem z re-edice jeho desky Exclusive: The Forever Edition.
Je to podobný slaďák, jako No Air od JORDIN SPARKS & CHRIS BROWN.

50 CENT: Opět Prozradil Informace o Chystaném Comebacku EMINEMA

21. září 2008 v 17:23 | **LaDy°°FrOm°°eXpReSsO** |  °°>>NEWS<<°°
Nejslavnější bílý rapper EMINEM chystá návrat ve velkém, alespoň tak 50 CENT tvrdí. EM a 50
CENT, to jsou jak dva bratři, a tudíž se nemusíme divit, proč to vlastně všecko vyzrazuje 50 CENT. Zatím poslední album rappera, který se skrává i pod pseudonymem Slim Shady vyšlo v roce 2004, Encore. Jak tvrdí 50 CENT, nová deska bude mnohem kvalitnější a bude patřit k tomu nejlepšímu, co se v soušasnosti v hip hopu nachází." Myslím, že když se vrátí, bude mu okamžite patřit místo rapového umelce číslo jedna. Měl jsem možnost slyšet jeho nové věci a jsem si jistý, že je to lepší jak cokoliv, co doteď vycházelo." V rozhovoru pro Rádio BBC 1 prohlásil: "Už zanedlouho ho uvidíte. Pracuje na tom. Strávil jsem víkend v jeho domě. I když se pokouší relaxovať a zůstat doma, je pro něho nemožné zůstat a nic nedělat. " Co dále prásknul ? EMINEM prý nepoužije materiál, který doposud pro nové album připravil, protože se mu nezdá dost dobrý. " Eminem je jiný. Množství materiálu, ktorý doteď napsal, nebude nikdy použité. Musí cítit, že se to právě stalo, že je to nové a současné. Takový je prostě jeho kreativní přístup k tvorbě." To by bylo ke comebacku EMINEMa, ale kdy vlastně přijde se pořád neví, možná do konce roku, možná až přístí rok.
Co ale 50 CENT ? Ten chystá také nové album, jmenuje se Before I Self Destruct a vychází 9.prosince 2008. Pilotní singl vyjde už zanedlouho, i když jeho provokaze už zahájil, pro tentokrát to je opět KANYE WEST se kterým se nejspíše nemůže ani cítit. O Jejich "hudební válce" se dočtete v následujícím odkazu:

KANYE WEST: Přijede Opravdu Do České Republiky?

21. září 2008 v 17:19 | **LaDy°°FrOm°°eXpReSsO** |  °°>>NEWS<<°°
Když pan WEST oznámil, že se chystá vydat následovníka svého mistrovského kousku Graduation ještě letos, vyvolal tím obavy u nemála českých fanoušků. Vypadalo to, že se bude věnovat spíše dokončení nového alba 80's & Heartbreak, než tour.
Nyní se ale objevilo světlo na konci tunelu. MTV DE informuje, že KANYE odehraje jednu jedinou show v celém Německu a to 23. listopadu. Neboli, den před údajným, prozatím neoficálně potvrzeným, vystoupením v České republice. Spolková republika Německo sousedí na východě s Českou republikou, tudíž je možné, že sem skutečně zavítá.
P.S : Mimochodem, zkuste uhodnout, čí singl je momentálně nejstahovanější na US itunes! KANYE s novým singlem Love Lockdown !

PARIS HILTON: Poslechněte si Novou Skladbu 'Reinvent Yourself'

21. září 2008 v 17:18 | **LaDy°°FrOm°°eXpReSsO** |  >>Hot New SIngles<<
Naše "všeumělka" PARIS HILTON je v pokročilé fázi nahrávání nového alba. Pro přesnost svého druhého alba, to první vydala zhruba před 2 roky a celosvětopvě se ho prodalo něco ke 700, 000 alb. Na její hudební kariéře si kritici tehdy pěkně smlsli, ale PARIS ne nenechala odradit. V posledních dnech unikla na net nová skladba Reinvent Youself, která se možná objeví na zmiňovaném novém albu.


KANYE WEST: Vrací Úder na 50 CENTA, Promluvil o Jeho Novém Albu

21. září 2008 v 17:16 | **LaDy°°FrOm°°eXpReSsO** |  °°>>NEWS<<°°
Prosinec 2008, panečku to zas budou média šílet ! V prosinci totiž vychází nové album rappera 50 CENTa a rappera KANYE WESTa. Jak již jistě víte, stejný souboj spolu odehráli minulý rok, Graduation & Curtis, tentokrát to bude 808's and Heartbreak & Before I Self Destruct. Příčemž 808's and Heartbreak je nové album KANYE WESTa a Before I Self Destruct 50 CENTa.
50 CENT se WESTOVi doslova vysmál s jeho prvním singlem Love Lockdown, který zesměšnil na jeho vystoiupení. WEST si z toho ale nic dělat nemusí, protože jeho novinka Love Lockdown je nejstahovanější na Itunes. Na svém blogu WEST infromuje: " Právě jsem se probudil z rychlého zmdřímnutí. Na 808's and Heartbreak jsem pracoval 16 hodin denně. Jsem na Hawai, ale neustále žiju v New Yorkském čase, takže sem se probouzím šíleně brzy, udělám nějaké kšefty, blog, na hodinku si zaběhám, hraju s míčem a jím před polednem. Zatímco se dokončuje schvalující verze Love Lockdown, žasnu nadtím, že se to napsalo za méně než 3 týdny. Jsem vším velmi potěšen. Garantuji, že to bude fiftyho oblíbené album. Budeto Gangster album roku "
50 CENT vydává nové album 9 prosince 2008, KANYE WEST 16.proince 2008. Ovšem spíše bych počítal s tím, že jeden z nich hne s datumem dopředu, nebo dozadu, aby se střetli v jeden datum.
Na video, kde zesměšnil nový singl WESTA se můžete podívat :

MARIAH CAREY: Vydá Album Plné Balad 'The Ballads'

21. září 2008 v 17:15 | **LaDy°°FrOm°°eXpReSsO** |  °°>>NEWS<<°°
Sony BMG Music Entertainment potvrzuje, že 20.října 2008 vyjde album zpěvačky MARIAH CAREY plné balad. A těch balad od MARIAH je opravdu hodně ! 17 pomalých slaďáků na jednom albu s okouzlujícím hlasem MARIAH CAREY ! Není nad to, své milé/milému koupit k Vánocům album té nejlepší klasiky a nalaďit se tak na příjemnou vánoční atmosféru. Obsahuje hity jako Hero, Without You a jiné. Album by mělo vyjít v Británii, později snad i v Evropě. I kdyby ne, pořád tu máme internetové obchody, stačí předobjdnat a CD bude do pár dnů doma.
Tracklist:

PUSSYCAT DOLLS Natáčí Nový Videoklip k Singlu 'Whatcha Think About That'

21. září 2008 v 17:13 | **LaDy°°FrOm°°eXpReSsO** |  °°>>NEWS<<°°
Po úspěšném singlu When I Grow Up vydává dívčí skupina PUSSYCAT DOLLS další singl a to Whatcha Think About That, kde hostuje MISSY ELLIOT. Singl asi nesklidí takový úspěch jako When I Grow Up. Je sice celkem příjemný, ale není na první poslech a na singl se také moc nehodí. Každopádně už se spustili přípravy na videoklip. A co o něm prohlásila členka skupiny KIMBERLY WYATT? "Bylo to neuvěřitelné! Poprvé v mém životě se mi klepala kolena a měla jsem motýlky v břiše." Jak se točil videoklip se můžete podívat zde. Dokonce je možné, že právě MISSY ELLIOT pojede na turné s PUSSYCAT DOLLS. Jinak singl se bude samozřejmně nacházet na nové desce Doll Domination, která vychází již 23.září. Na internetu už však deska je a četl jsem spoustu názorů, že se moc nepovedla. Ještě se také objevila neoficiální zpráva o tom, že pro Evropu by se druhým singlem měla stát skladba I Hate This Part, což by byla mnohem lepší volba než Whatcha Think About That. Uvidíme jak tomu nakonec bude. Poslechněte si obě skladby a posuďte sami.

JANET JACKSON Rozjíždí Své Turné k Albu 'Discipline'

21. září 2008 v 17:12 | **LaDy°°FrOm°°eXpReSsO** |  °°>>NEWS<<°°
Velmi očekávaná deska Discipline zpěvačky JANET JACKSON je už dávno vydaná. Deska však zaznamenala propad a jediný singl, který měl celkem úspěch byl pilotní Feedback. Kvůli neúspěchu tohoto alba vyjíždí zpěvačka na turné. Její turné se jmenuje Rock Witchu a překvapivě tam například zazní i hit Call On Me. Můj názor je ten, že ani turné nepomůže v prodejnosti alba (po celém světě se prodalo pouhých 500 000 ks) i když zpěvačka může mít radost z toho, že první turné v Los Angels se vyprodalo.

oOOOuu..ye to tadíí

18. září 2008 v 18:39 | **LaDy°°FrOm°°eXpReSsO** |  °°>>NEWS<<°°

..tak to je muj doggíís..<3 láskuju ho!!Jak ste si asíík fšimly,tak je tady new desííg...jelikož Blog.cz trošku wíc blbne,tak sem se rozhodla sem dát tenhle protože to je faktys masakr..tedko sem nemocná..a asi eště dlouho budu..mám náběh na jednostranej zápal levý plíce xD tak mi to řekla doktorka,takže se blogu budu věnovat jak nejvíc to pude..jako fat je to wopruzzZZ bejt doma dyž tady je tak hezu a nechodit do sCOOLky..X( yako mě to faktys mrzíí..mno tak mě napadlo jak se tak nudíím celý ty dny,že byste mohli víc psát komentííky..a když wám bude blog zlobit,tak to nejni kůli mě,ale kůli nim,ptž tam určo náký kokoti zase něco dělaj a přestavujou..mmno a taky sem si založila líbko..xD..konečně a adresSS dáwam na požádání ale jen mým eSBííínkám když budou chtíít...yoooo a eště něco..pííšte mi sem nááwrhy,co chcete zlepšíít,přidáth atak no prostě co by se wám tu líbilo nebo co se wám tady nelííbí..!!? Okéééééééj??
mno mywslim že you..a dyby se wám chtělo,tak se můžete juknout na stránky naší sCOOL.....TaDy...
Dozwědělá sem se,že moe dw kamíí maj asík žloutenku x0! *lol* mazec no..ale tak oni jí určo nemááj..no Nesměy yí mít!!
Tayk zase ahojkíí..=0*..joooo a eště sem wám chtěla řícth že dyž se budu nudíít,tak že napíšu nákou povídku nebo ta něco..takže se těšte protože moe bujnáá fatáááz se rozjííždíí naplnou čáááru!!
Lááskuju wááásh ppííínek =0*-*****-*-*-*-*-*-*

Rozkopaný blogís

18. září 2008 v 13:10 | **LaDy°°FrOm°°eXpReSsO**
..Sorry že blog vypadá tak jak vypadá.Ale je v přestavbě,takže celej rokopanej,..tak to chvilu vydržte.-.Dík =0*

CHESTER BENNINGTON: První Sólové Album Téměř Hotové

17. září 2008 v 19:18 | **LaDy°°FrOm°°eXpReSsO** |  >>Hot New SIngles<<
Rockový zpěvák a hlavní frontman kapely LINKIN PARK, CHESTER BENNINGTON se konečně vyjádřil k jeho prvnímu sólovému počinu, který sliboval už tak dlouho ! Je to tak druhý člen ze skupiny, který si dá od LINKIN PARK pauzu. Poprvé tak učinil MIKE SHINODA, který si odskočil na vedlejší projekt FORT MINOR, se kterými vydal jedno album Rising Tied. Ta pauza od LP nebude zas tak moc dlouhá, protože hned o pár měsíců později od vydání sólového alba CHESTERa, vyjde další album kapely LINKIN PARK. To pravděpodobně vyjde na konci roku 2009, ovšem sólová deska CHESTERa vyjde už na začátku roku 2009. Album je už téměř hotové, po dobu tří let si CHESTER schovával texty a hudbu a za tu dobu se toho nashromáždilo už tolik, že to stačí na jedno album. Jedná se o materiál, která se prý pro skupinu jako celek vůbec nehodil, bude to deska temná, hodně náladová a na druhou stranu velmi melodická. Na závěr dodejme, že původně měl vzniknout nový projekt, něco jako FORT MINOR, pod kterým by vystoupoval, ale nakonec bude vystupovat pod svým vastním jménem. První singl vyjde během následujícím měsiců, možná i týdnů.

SEAL: Přichystal Nové Album 'Soul', které Vystřídá Úspěšnou Desku 'System'

17. září 2008 v 19:17 | **LaDy°°FrOm°°eXpReSsO** |  °°>>NEWS<<°°
Zpěvák SEAL má v Česku velkou hromadu fanoušků, nedávno také potěšil koncertem v rámci turné k 5.desce System. V Česku se tato deska stala zlatou a následovně tak jednou z nejprodávanějších zahraničních desek za poslední rok u nás. Zatímco System nabídl hity Amazing (3.místo CZ), či menší hit The Right Life, nová deska Soul, jak již název naznačuje, nabídne trochu odlišný styl muziky. A bude to styl, která SEALovi sedne nejvíce, soul ! Producentem desky je David Foster. Navíc máme již pár prvních potvrzených písní, které se na albu objeví, jsou to :A Change Is Gonna Come,Free In The Midnight Hour, People Get Ready, I Can't Stand The Rain, Mercy, Mercy Me, Papa Was A Rolling Stone a další.